• اربعین شیخ بهایی

  «اربعين شيخ بهائى» ترجمه‌اى است از شمس‌الدين ابوالمعالى محمد بن على بن احمد بن نعمت‌الله بن خاتون عاملى عنائى طوسى از بزرگان علماى اماميه در قرن يازدهم هجرى، خواهرزاده شيخ بهائى كه كتاب اربعين شيخ را از عربى به فارسى ترجمه كرده است. مترجم نام اين اثر را «ترجمه قطب شاهى» گذاشته است؛ زيرا براى […]

 • اربعین شیخ بهایی

  «اربعين شيخ بهایی» ترجمه‌اى است از شمس‌الدين ابوالمعالى محمد بن على بن احمد بن نعمت‌الله بن خاتون عاملى عنائى طوسى از بزرگان علماى اماميه در قرن يازدهم هجرى، خواهرزاده شيخ بهایی كه كتاب اربعين شيخ را از عربى به فارسى ترجمه كرده است. منقولات كتاب از قبيل آيات، روايات، اقوال فقهاء و ادباء و غيره […]

 • امام مهدی (عج) حقیقتی جاوید: ده پرسش و پاسخ پیرامون حضرت مهدی (عج)

  كتاب«امام مهدی (عج) حقیقتی جاوید: ده پرسش و پاسخ پیرامون حضرت مهدی (عج)» در باب مهدویت فراهم آمده است و متضمن ده پرسش و پاسخ در خصوص حضرت مهدی (عج) و ظهور و قیام آن حضرت است.

 • ويرايش و تصحيح قرآن كريم، ترجمه الهى قمشه‌اى

  قای حسین استاد ولی به پیشنهاد مدیر کتابفروشی اسلامیه، کمر همت به ویرایش ترجمه الهی قمشه‌ای بسته است که حدودا از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۷ به طول انجامیده است.

 • ويرايش و تصحيح قرآن كريم، ترجمه آيت‌الله مشكينى

  جديدترين ترجمه فارسي قرآن كريم به قلم آيت الله علي مشكيني از علماي مشهور و از مدرّسان حوزه علميه قم، با ويرايش آقاي حسين استادولی در پاییز 1380 توسط انتشارات الهادی انتشار يافته است.

 • شرح دعای سحر

  شرح دعاي سحر نخستین اثر تالیفی امام (ره) است که به زبان عربی و در سال 1347 ه.ق نوشته شده است و به قلم سيداحمد فهري‌زنجاني به فارسی ترجمه شد و ویراستاری آن را حسین استاد ولی انجام داده‌است.

تمامي حقوق براي سايت استاد، استاد ولي محفوظ است.